Directie

Christoph Almering - Directeur-bestuurder
Tom Lamers - Adjunct directeur-bestuurder

Duurzame ruimtelijke ontwikkeling

EuregioRail

Dinand de Jong - Mobiliteit en bereikbaarheid
Tjeu Semmekrot - Mobiliteit en bereikbaarheid

Grensoverschrijdend Platform voor Regionaal Waterbeheer (GPRW)

Anna Schmitz - GPRW / LIVING Vecht-Dinkel

Economie & arbeidsmarkt

Grenzeloze toeristische innovatie 2 (GTI2)

Edwin Kok - Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Stefanie Terbeck - Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Ramon Porskamp - Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Mandy Morsink - Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Silvia Schuster - Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Christian Happ - Voorlichting & Communicatie / Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Melanie Diekel - INTERREG V Kaderproject / Controlling Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

GrensInfoPunt EUREGIO (GIP)

Linda Blom - Arbeidsmarkt / GrensInfoPunt
Herman Lammers - Arbeidsmarkt / GrensInfoPunt
Sonja Adamsky - Arbeidsmarkt / GrensInfoPunt
Coen van Dijk - Arbeidsmarkt / GrensInfoPunt
Melanie Reuter - GrensInfoPunt / Receptie
Anika Veltmaat - Controlling & coördinatie / Organisatie & Financiën

Maatschappelijke ontwikkeling

Kaderproject

Hannie Mattern - INTERREG V Kaderproject
Melanie Diekel - INTERREG V Kaderproject / Controlling Grensoverschrijdend bureau voor toerisme
Lorenz Dik - 'Grensoverschrijdende ontmoetingen' - INTERREG V Kaderproject
Cordula Pandary - INTERREG V Kaderproject

taNDem

Desiree Brüning - Kunst- en cultuurproject taNDem

Cross border coordination in Oost-Nederland-Münsterland (CROCO)

dr. Gerd Reuter - Cross border coordination in Oost-Nederland-Münsterland - "CROCO"

Voorlichting & communicatie

Marie-Lou Perou - Voorlichting & Communicatie
Christian Happ - Voorlichting & Communicatie / Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

Bestuurssecretariaat

Maaike Veelers - Bestuurssecretariaat

Receptie

Hanneke Rutgerink - Receptie
Melanie Reuter - GrensInfoPunt / Receptie

Organisatie & Financiën / IT

Silvia Overberg - Organisatie & Financiën
Petra Doods - Organisatie & Financiën
Marita Krüger - Organisatie & Financiën
Henri Koop - INTERREG Certificeringsautoriteit / Organisatie & Financiën
Anika Veltmaat - Controlling & coördinatie / Organisatie & Financiën
Holger Janning - IT

Trainees & stagiaires

Tom Voortman - Trainee

INTERREG

Regionaal Programmamanagement

Ralf Runde - INTERREG Regionaal Programmamanagement
Carmen van der Sluis - INTERREG Regionaal Programmamanagement
Birgit Agten - INTERREG Regionales Programmmanagement
Lars Unland - INTERREG Regionaal Programmamanagement
Daniel Wiesner - INTERREG Regionaal Programmamanagement
Christoph Bönig - INTERREG Regionaal Programmamanagement
Jarno Meenink - INTERREG Regionaal Programmamanagement

Certificeringsautoriteit

Esther Seidel - INTERREG Certificeringsautoriteit
Raja Damm - INTERREG Certificeringsautoriteit
Anne Demes - INTERREG Certificeringsautoriteit
Henri Koop - INTERREG Certificeringsautoriteit / Organisatie & Financiën

First Level Control

Ramona Haak - van den Berg - INTERREG First Level Control
Christin Jungnitsch - INTERREG First Level Control

Werkgemeenschap van Europese Grensgebieden (WVEG)

Annika Jaansoo - Werkgemeenschap van Europese Grensgebieden
Klaus Bieber - Werkgemeenschap van Europese Grensgebieden
Martina Möllering - Werkgemeenschap van Europese Grensgebieden

Facilitair beheer

Leentje Korte - Facilitair medewerker
Louise Veldhuizen - Facilitair medewerker