Volg ons op:

Text Size
  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 75%

Contactpersonen

 

NAAM

AFDELING / THEMA

Doorkiesnum-mer: 053 / 460 51-

e-mail

Adamsky, Sonja

Arbeidsmarkt

-50

s.adamsky@euregio.eu

Agten, Birgit

Regionaal INTERREG-Programmamanagement  

-40

b.agten@euregio.eu

Almering, Christoph   Directie    -11 c.almering@euregio.eu

Blom, Linda

Arbeidsmarkt

-31

l.blom@euregio.eu

Bönig, Christoph

Regionaal INTERREG-Programmamanagement

-23

c.boenig@euregio.eu

Brinkschmidt, Kathrin

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-32

k.brinkschmidt@euregio.eu

Brugman, Paul

Regionaal INTERREG-Programmamanagement

-16

p.brugman@euregio.eu

Brüning, Desiree

Project- en communicatiemedewerker Kunstverbinding 

-29 d.bruening@euregio.eu

Damm, Raja

Certificeringsautoriteit INTERREG A DE-NL

-57

r.damm@euregio.eu

Demes, Anne

Certificeringsautoriteit INTERREG A DE-NL

-21

a.demes@euregio.eu

Diekel, Melanie

INTERREG V Kaderproject
Controlling Toerisme

ma, wo, vr: -34
di: -39
do: -36

m.diekel@euregio.eu

Dijk, Coen van

Arbeidsmarkt

-51

c.vandijk@euregio.eu

Dik, Lorenz

INTERREG Kaderproject, Ontmoetingen

-14

l.dik@euregio.eu

Doods, Petra

Organisatie & Financiën

-30

p.doods@euregio.eu

Haak - van den Berg, Ramona First Level Control -55 r.vandenberg@euregio.eu
Hage, Hanna

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-66 h.hage@euregio.eu

Happ, Christian

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-32

c.happ@euregio.eu

Janning, Holger

Organisatie & Financiën

-69

h.janning@euregio.eu

Jong, Dinand de Mobiliteit & bereikbaarheid

-0

d.dejong@euregio.eu

Jungnitsch, Christin

First Level Control

-37

c.jungnitsch@euregio.eu

Kok, Edwin

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-42

e.kok@euregio.eu

Konrad, Malte

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-64

m.konrad@euregio.eu

Koop, Henri

Certificeringsautoriteit INTERREG A DE-NL
Organisatie & Financiën

-52

h.koop@euregio.eu

Krüger, Marita

Organisatie & Financiën

-44

m.krueger@euregio.eu

Lammers, Herman

Arbeidsmarkt

-51

h.lammers@euregio.eu

Mattern, Hannie

INTERREG V Kaderproject

-36

h.mattern@euregio.eu

Meenink, Jarno

Regionaal INTERREG-Programmamanagement

-27

j.meenink@euregio.eu

Michel, Stefan

Duurzame ruimtelijke ontwikkeling, interim plv. directeur-bestuurder

-45

s.michel@euregio.eu

Morsink, Mandy

INTERREG V Kaderproject

-91

m.morsink@euregio.eu

Overberg, Silvia

Organisatie & Financiën

-43

s.overberg@euregio.eu

Perou, Marie-Lou

Voorlichting & Communicatie

-56

m.perou@euregio.eu

Porskamp, Ramon

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-48

r.porskamp@euregio.eu

Reuter, Gerd

Arbeidsmarkt

-51

g.reuter@euregio.eu

Reuter, Melanie

Arbeidsmarkt & Secretariaat

-10

m.reuter@euregio.eu

Runde, Ralf W.

Regionaal INTERREG-Programmamanagement

-18

r.runde@euregio.eu

Rutgerink, Hanneke

Reception

-91

h.rutgerink@euregio.eu

Schelvis, Kevin Regionaal INTERREG-Programmamanagement -28 k.schelvis@euregio.eu

Schuster, Silvia

Grensoverschrijdend bureau voor toerisme

-35

s.schuster@euregio.eu

Seidel, Esther

Certificeringsautoriteit INTERREG A DE-NL

-26

e.seidel@euregio.eu

Terbeck, Stefanie Grensoverschrijdend bureau voor toerisme -48 s.terbeck​@euregio.eu

Veelers, Maaike

Bestuurssecretariaat

-24

m.veelers@euregio.eu

Winkler, Anna

Arbeidsmarkt & Projectcontrolling

-46

a.winkler@euregio.eu

Woldringh, Stéphanie

Duurzame ruimtelijke ontwikkeling

-54

s.woldringh@euregio.eu